fbpx

Księgowość spółek z o.o.

Stabilność

Pełna księgowość – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Księgowość w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością różni się w dużym stopniu od sposobów prowadzenia jej w np. jednoosobowej działalności gospodarczej. Zgodnie z ustawą o rachunkowości, każda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działająca w Polsce zobligowana jest prowadzić pełną księgowość. Pełna księgowość jest o wiele bardziej złożona od księgowości uproszczonej, dostępnej pod postacią karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego lub książki przychodów i rozchodów. Podstawowym założeniem jest tu bezwarunkowa konieczność ewidencjonowania każdej złotówki przewijającej się przez spółkę.

Biuro rachunkowe Fiskalia oferuje kompleksowe usługi we wszystkich najważniejszych dla prawidłowego funkcjonowania działalności gospodarczej aspektach księgowości, a także kadr i płac. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroka kadra ekspertów z różnych dziedzin pozwala nam rzetelnie i sprawnie prowadzić księgowość spółki z o.o.

Prowadzenie księgowości – z ekspertami to proste!

Wybór usług świadczonych przez biuro księgowe Fiskalia to oszczędność środków porównaniu do kosztów utrzymywania wewnętrznych stanowisk związanych z obsługą księgowo-kadrową. W ten sposób ułatwiamy koncentrację zasobów firmy na najważniejszych celach działalności gospodarczej.

Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług, wśród których wyróżnić należy między innymi:

  • Pomoc formalno-prawna w rejestracji spółki;
  • Optymalizacja podatkowa;
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • Prowadzenie ewidencji podatkowych;
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby spółki oraz instytucji zewnętrznych;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych spółki.

Wszystko to jedynie ułamek naszych możliwości. Ponadto usprawniamy prowadzenie rozrachunków finansowych oraz pełen nadzór operacji finansowych.

Prowadzenie pełnej księgowości to cały szereg działań składowych, które razem wpływają na sprawne funkcjonowanie firmy na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby księgowość spółki była transparentna zarówno wspólników, jak i również organów państwowych. Wspieramy przedsiębiorców w kwestiach formalnych, umożliwiając im poświęcenie większych środków na podejmowanie najważniejszych decyzji biznesowych.

Poufność to podstawa – Twoje informacje są u nas bezpieczne

Zdajemy sobie sprawę, iż dla niektórych przedsiębiorców powierzenie pełnej obsługi księgowej zewnętrznemu podmiotowi może wydawać się pewnym ryzykiem. Dlatego właśnie tak ważne jest znalezienie wykwalifikowanego zleceniobiorcy, który rozumie specyfikę danej działalności i przede wszystkim angażuje się w wizję klienta. Obecnie wiele biur rachunkowych korzysta z nowoczesnych narzędzi oraz ogólnie przyjętej metodyki pracy — niestety jednak bardzo często pozostają obojętne wobec interesu przedsiębiorstwa, którym się zajmują. Powoduje to, że nie wywiązują się ze swoich obowiązków w możliwie najlepszy sposób. Dla nas jest to całkowicie nieakceptowalne.

Fiskalia to spółka, której celem jest wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, którzy potrzebują zaufanego partnera w prowadzeniu biznesu. Bezpieczeństwo powierzanych nam danych jest absolutnie kluczowe – z tego powodu wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze systemy zabezpieczające dokumenty; programy szyfrujące, systemy IT oraz ściśle kontrolowany program autoryzujący dostęp do kopii fizycznych. Zatrudniamy tylko i wyłącznie certyfikowanych specjalistów z wykształceniem kierunkowym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Wszystko po to, aby zapewnić naszym zleceniodawcą poczucie komfortu z perspektywy finansowej i podatkowo-prawnej. Zajmiemy się także reprezentacją firmy przed organami administracyjnymi i instytucjami kontroli państwowej.

Zewnętrzna księgowość spółki to oszczędność czasu i funduszy

Outsourcing księgowości to doskonały sposób na zmniejszenie ryzyka błędów księgowych. Umożliwiamy również likwidację wewnętrznego działu kadr, co znacząco redukuje problemy związane z przeprowadzaniem rekrutacji pracowników i ponoszenie dodatkowych opłat związanych z naborem personelu, a także zarządzaniem m.in. urlopami. W bardzo prosty sposób pozbędziesz się wielu obowiązków, które będziemy wykonywać za Ciebie. Dzięki wprowadzeniu naszych rozwiązań działalność każdej firmy staje się o wiele łatwiejsza i efektywniejsza. Usługi prowadzenia pełnej księgowości świadczymy zarówno na rzecz małych i średnich, jak również dużych firm z terenu miasta Wrocław, Świdnica, Wałbrzych oraz okolicznych miejscowości.

Zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet!